Busy Krosno Dukla

Busy Krosno Dukla
Busy Krosno Dukla
1 vote, 5.00 avg. rating (63% score)

Odwiedzamy Krosno

Krosno to urocze miasto leżące na Podkarpaciu. Niestety nie jest zbyt często odwiedzane przez turystów, którzy jadąc już na południe kraju raczej wybiorą nieśmiertelne góry. A warto dotrzeć też do Jasła i Krosna, tym bardziej, że czeka tam na nas kilka atrakcji.
Busy Krosno dowiozą nas do tego uroczego miasteczka szybko i bezproblemowo. A gdy już dotrzemy do Krosna skierujmy swoje kroki do Centrum Dziedzictwa Szkła. To unikatowe muzeum przybliży nam etapy powstawania wyrobów szklanych, z których Krosno słynie na całym świecie.
Będąc w Krośnie nie możemy nie kupić sobie pięknych szklanek, kieliszków czy innych ozdób wykonanych właśnie ze szkła lub kryształu. Na szczęście na każdym kroku znajdziemy sklepy z tego typu asortymentem.
Kiedy już nasza wizyta w Krośnie dobiegnie końca, busy Krosno zawiozą nas na przykład do Krakowa, abyśmy mogli napawać się jego unikatową atmosferą.
Warto zwiedzać nasz kraj, kryje on w sobie niesamowite atrakcje, przepiękne miejsca i dużo tajemnic, które możemy odkrywać wraz z najbliższymi.

Inne artykuły związane tematycznie z motoryzacją:

About