Busy Krosno Dukla

Busy Krosno Dukla

Odwiedzamy Krosno

Krosno to urocze miasto leżące na Podkarpaciu. Niestety nie jest zbyt często odwiedzane przez turystów, którzy jadąc już na południe kraju raczej wybiorą nieśmiertelne góry. A warto dotrzeć też do Jasła i Krosna, tym bardziej, że czeka tam na nas kilka atrakcji.
Busy Krosno dowiozą nas do tego uroczego miasteczka szybko i bezproblemowo. A gdy już dotrzemy do Krosna skierujmy swoje kroki do Centrum Dziedzictwa Szkła. To unikatowe muzeum przybliży nam etapy powstawania wyrobów szklanych, z których Krosno słynie na całym świecie.
Będąc w Krośnie nie możemy nie kupić sobie pięknych szklanek, kieliszków czy innych ozdób wykonanych właśnie ze szkła lub kryształu. Na szczęście na każdym kroku znajdziemy sklepy z tego typu asortymentem.
Kiedy już nasza wizyta w Krośnie dobiegnie końca, busy Krosno zawiozą nas na przykład do Krakowa, abyśmy mogli napawać się jego unikatową atmosferą.
Warto zwiedzać nasz kraj, kryje on w sobie niesamowite atrakcje, przepiękne miejsca i dużo tajemnic, które możemy odkrywać wraz z najbliższymi.

Inne artykuły związane tematycznie z motoryzacją:

About