Najważniejsze

Najważniejsze

motoryzacja (18)I mimo tego, że to właśnie był sylwester i powinnam była siedzieć na jakiejś imprezie, wciąż ślęczałam przed komputerem, by udowodnić, że najbardziej interesuje mnie motoryzacja. Bo to właśnie ona była powodem tego, że siedziałam, zamiast się gdzieś bawić.

Wszystko przez to, że zawsze szukałam sobie jakichś rozrywek fakultatywnych i znowu chciałam mieć coś innego niż zwykle. Zatem miał to być sylwester wystrzałowy i wyjazdowy, a motoryzacja miała być jego motywem przewodnim. I mimo tego, że wszystko zostało przygotowane i wręcz dopięte na ostatni guzik, okazało się, że gospodarz jest, jak to się mówi, niezdrów i cała impreza się jednak nie odbędzie.
Przynajmniej tyle naszego, że wszyscy się znaliśmy i można było zorganizować imprezę alternatywną. Po raz kolejny okazało się, że motoryzacja zbliża ludzi i pozwala na załatwianie różnych problemów. Miejmy nadzieję, że jakiekolwiek inne przeciwności losu też będzie można załatwić w tak łatwy i przyjemny sposób. Oby nam się to na przyszłość udało.

Inne artykuły związane tematycznie z motoryzacją:

About