Nowe połączenia na Ukrainę w Locie

Nowe połączenia na Ukrainę w Locie
Nowe połączenia na Ukrainę w Locie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nowe połączenia na Ukrainę w Locie

Od 2 czerwca polskie linie lotnicze uruchamiają nowe połączenie miedzy Warszawą, a Donieckiem. Bilet lotniczy w obie strony w promocyjnej cenie wynosi 329 złotych.

Donieck leży na wschodzie Ukrainy, plasując się na czwartej pozycji, co do wielkości wszystkich miast w kraju. Ta oferta ciekawa jest szczególnie dla pasażerów z Europy wschodniej a także dla pasażerów tranzytowych do Ameryki Północnej.

Bilety najlepiej rezerwować na stronie Lotu. To połączenie jest kolejnym w ofercie first minut tego przewoźnika. Loty będą realizowane trzy razy w tygodniu. Kupując bilety lotnicze na stronie Lotu można włączyć się w program zbierania mili, dzięki czemu kolejne loty będą tańsze , a zebrane mile można także zamienić na atrakcyjne nagrody. To miejsce z pewnością zyska na popularności poprzez budowany stadion, na którym będą rozgrywały się ważne mecze na Euro 2012.

Polskie linie lotnicze znane są z atrakcyjnych promocji szczególnie z oferty first minut, a także szalonej środy a nawet ostatnio szalonego wtorku. Dzięki temu już nie tylko kierunki Europejskie, ale cały świat stoją otworem dla pasażerów. Oprócz tego Lot znany jest także z połączeń krajowych. Od 2010 roku została uruchomiona trasa Warszawa- Bydgoszcz. Bilety lotnicze można kupić w cenie 149 złotych. Istnieje także możliwość lotu miedzy innymi polskimi miastami. W końcowo rocznej ofercie Lotu można było kupić bilet w cenie 46 złotych, co stanowiło znaczną konkurencję dla innych środków komunikacji.

Polskie linie lotnicze dbają o klientów dlatego już po raz kolejny uzyskały pierwsze miejsce wśród Polaków jako najpopularniejszy przewoźnik. Z roku na rok podwyższa się jakość usług, a także wprowadzane są zmiany , które mają ułatwić pasażerom odprawę . Dlatego Lot umożliwił odprawy w Złotych Trasach, aby uniknąć kolejek po przylotach. Z lotniska do centrum handlowego będzie można pojechać specjalnymi autokarami Lotu. Złote Trasy to trzecie miejsce, gdzie można dokonać odprawy bagażu. Korzystanie z transferu odbywa się bezpłatnie.

Inne artykuły związane tematycznie z motoryzacją:

About